Для будинку
Для бізнесу

Енергетики підсилюють мережі та обладнання в рамках збільшення договірної потужності для жителів Марганця

ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує модернізацію та посилення мереж Марганця, пов’язані з переходом міста на електроопалення. В рамках збільшення договірної потужності клієнтам вже замінили дві комплектно-трансформаторні підстанції (КТП) та встановили одну нову – в мікрорайоні Закам‘янка.

На вулиці Закам’янка кипить робота: фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі встановлюють нову КТП на 400 кВА, яка буде обслуговувати близько 60 будинків вулиці. Це дозволить жителям взимку без проблем користуватися електроприладами. У тому числі – електроопаленням.«Кошти, отримані від клієнтів на збільшення потужності, в повному обсязі йдуть на модернізацію обладнання. До цього мешканці скаржилися на якість електропостачання через перенавантаження. Установка нової трансформаторної підстанції вирішила цю проблему», – каже майстер Нікопольського РЕМ Денис Каражов.

Один з жителів Закам’янка пояснює: при переході на електроопалення він із сусідами заздалегідь потурбувалися, аби збільшити договірні потужності своїх будинків – через процедуру приєднання. І зазначає оперативність, з якою енергетики провели всі необхідні зміни на їх вулиці.

«Встановив в будинку електрокотел і зрозумів, що потужності не вистачає. Напруга падала до 150-160 по всій вулиці. Докупив для будинку 9 кВт. Встановив три фази. Зараз все стабільно, з опаленням повний порядок. І в будинку завжди комфортно та тепло – температуру підтримуємо не нижче 21 градуса», – ділиться враженнями житель вулиці Закам’янка Костянтин Лаврішин.

Всього з початку року ДТЕК Дніпровські електромережі інвестував в енергоінфраструктуру Марганця 2,8 млн грн. Зокрема, енергетики провели ремонт 5,5 кілометрів повітряних мереж 0,4 кВт. А також замінили 11 силових трансформаторів, ще 7 закінчать на початку 2020-го.

Мешканці Дніпропетровської області заборгували компанії за світло 155 мільйонів гривень. Цей борг у клієнтів з’явився коли компанія поєднувала функцію оператора системи розподілу та постачальника електричної енергії (продавця) – тобто до 31 грудня 2018 року.

Детальніше.