Для будинку
Для бізнесу

ІКЦ

Інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії ДТЕК Дніпровські електромережі (ІКЦ)

Крім  центрів обслуговування клієнтів  ДТЕК Дніпровські електромережі та Контакт-центру (де можна отримати консультацію за телефонами: (056) 790-99-00, (066) 790-99-00, (067) 790-99-00, а також відправивши повідомлення за допомогою форми зворотного зв’язку , або на електронну адресу dnoe-callcenter@dtek.com ), в ДТЕК Дніпровські електромережі діє Інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії (ІКЦ).

ІКЦ був створений для підвищення якості послуг, що надаються за розподілом електричної енергії та вдосконалення взаємовідносин з клієнтами. ІКЦ обслуговує фізичних та юридичних осіб – населення, підприємців, компанії. Всі консультації і надання інформації в Інформаційно-консультаційному центрі здійснюються на безоплатній основі.

Основні функції ІКЦ:

  • Інформаційні та консультативні послуги споживачам при вирішенні різного роду питань щодо послуг розподілу електроенергії
  • Робота з письмовими зверненнями клієнтів-інформаційними запитами, пропозиціями, скаргами
  • Розгляд на комісії ІКЦ проектів відповідей щодо спірних питань між Компанією та споживачами.

Звертатися в ІКЦ варто в разі, коли виникло спірне питання або конфліктна ситуація, яку неможливо вирішити в центрі обслуговування клієнтів.

Особистий прийом клієнтів в ІКЦ

У разі неможливості вирішення питань фахівцем і начальником центру обслуговування клієнтів (питання можуть стосуватися розрахунків за послуги розподілу електроенергії, вимог договорів, положень чинних нормативно-правових актів і нормативно-технічних документів, що діють в електроенергетиці), ви можете звернутися до фахівців ІКЦ, які проводять розгляд спірних питань, в тому числі і на особистому прийомі. Прийом клієнтів проводиться за попереднім записом.

Засідання комісії ІКЦ

Спірні питання, що виникають при взаємодії між ДТЕК Дніпровські електромережі і споживачами електричної енергії, в разі необхідності, розглядаються на комісії ІКЦ. До складу комісії ІКЦ входять керівник ІКЦ, представники територіальних підрозділів НКРЕКУ і Держенергонагляду.

Комісією ІКЦ ретельно перевіряються і аналізуються факти з питань, передбачених порядком денним, і приймаються конкретні рішення відповідно до вимог нормативно-технічних документів і чинного законодавства України.

Адреса ІКЦ для особистого прийому громадян: м Дніпро, шосе Запорізьке, 22, к. №322

Адреса ІКЦ для листування: м Дніпро, шосе Запорізьке, 22 (канцелярія).

Режим роботи:

понеділок – четвер: з 8:00 до 17:00
п’ятниця: з 8:00 до 15:45

перерва: з 12:00 до 12:45

 Телефони ІКЦ: (056) 373 56 36; Email: Dnoe-IKS@dtek.com

 

Мешканці Дніпропетровської області заборгували компанії за світло 155 мільйонів гривень. Цей борг у клієнтів з’явився коли компанія поєднувала функцію оператора системи розподілу та постачальника електричної енергії (продавця) – тобто до 31 грудня 2018 року.

Детальніше.