Для будинку
Для бізнесу

Сплатити рахунок

Компанія пропонує наступні засоби сплати за спожиту електричну енергію
Банківською картою на сайті компанії
  • Ви можете швидко, зручно, без комісії та черг сплатити за спожиту електричну енергію за допомогою банківської картки VISA або MasterCard. Для цього необхідно заповнити номер особового рахунку, обрати підрозділ, суму до сплати, яку бажаєте оплатити та натиснути кнопку «ВІДПРАВИТИ».
                   
У відділенні фінансової установи
  • АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» уклало угоди з наступними банківськими та фінансовими установами, у яких комісія за прийом платежів від населення за електроенергію не передбачена умовами договору.
  • Таким чином, при оплаті через ці установи, комісія за прийом платежів буде сплачена АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» і з клієнта не стягується.
                   
Оплата через особистий кабінет клієнта
  • Особистий кабінет - це безкоштовний онлайн сервіс для клиентів ДТЕК Дніпровські електричні мережі.
  • В Особистому кабінеті Ви маєте можливість внести показники лічильника, вшидко вирахувати точну суму заборгованності.
  • Миттєво та без комісії сплатити рахунок. Контролювати надходження коштів на Ваш особовий рахунок.
Оплата кредитною карткою

Безпека платежів гарантується політикою банку ПУМБ. Оплата здійснюється через захищені банківські системи, а технології 3D Secure та SMS Control виключають шахрайство та дозволяють контролювати кожен платіж.

Мешканці Дніпропетровської області заборгували компанії за світло 155 мільйонів гривень. Цей борг у клієнтів з’явився коли компанія поєднувала функцію оператора системи розподілу та постачальника електричної енергії (продавця) – тобто до 31 грудня 2018 року.

Детальніше.