Для будинку
Для бізнесу

Планові відключення

Кожен житель Дніпропетровської області має право на те, щоб в його домі завжди було світло і затишно, а побутова техніка працювала без збоїв. Для цього потрібні сучасні надійні електромережі. Як будь-яке устаткування, вони потребують ретельного догляду.

Але деякі ремонтні роботи неможливо проводити без вимикання електроенергії, бо від цього залежить безпека людей, які ремонтують обладнання. Планові відключення – це найбільш ефективний спосіб проводити технічне обслуговування та модернізацію електромереж. Завдяки цьому значно зменшується аварійність мереж.

Різновиди ремонтних робіт:

  • Капітальний ремонт трансформаторної підстанції (ТП) або розподільчого пункту (РП). Може включати в себе: заміну застарілого та/або непрацюючого обладнання, випробування обладнання, а також чищення, фарбування та оновлення обладнання на підстанції.
  • Капітальний ремонт повітряних ліній (ПЛ) може включати: заміну неізольованого проводу на ізольований, заміну пошкодженого проводу, опор та іншого обладнання.
  • Технічне обслуговування повітряних ліній (ПЛ) може включати: проведення оглядів, виконання профілактичних перевірок і вимірювань, усунення дрібних несправностей.
  • Розчищення траси повітряних ліній (ПЛ). Включає в себе обрізку гілок, що нависають або торкаються повітряних ліній та можуть спричинити обриви або замикання на повітряних лініях.
  • Встановлення технічного/комерційного обліку в трансформаторній підстанції (ТП, РП). Може включати в себе: встановлення або заміну застарілого та/або непрацюючого обладнання (лічильника електричної енергії, трансформаторів струму, системи АСКОЕ, тощо),  перевірка/діагностування обладнання.

Графік планових відключень на січень 2020.

Графік планових відключень на грудень 2019.

Графік планових відключень на листопад 2019.

Графік планових відключень на жовтень 2019.

Графік планових відключень на вересень 2019.

Графік планових відключень на серпень 2019.

Аварійні відключення

Інформація про аварійні відключення:

Мешканці Дніпропетровської області заборгували компанії за світло 155 мільйонів гривень. Цей борг у клієнтів з’явився коли компанія поєднувала функцію оператора системи розподілу та постачальника електричної енергії (продавця) – тобто до 31 грудня 2018 року.

Детальніше.